BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

supermėgaujuosi: Splinter Cell Double Agent (XBOX360)

Ok, prisipažinsiu, kad dar net labiau už alkoholio vartojimą, man patinka stealth action žaidimai. Ir mesiu akmenį į kiekvieną, kuris drys man paprieštaraut, jog šio žanro absoliuti ir nenuginčyjama pažiba yra Splinter Cell serija. Žaidžiau absoliučiai visus šios serijos žaidimus, ir kiekvienas iš jų buvo top-notch kokybės kickass experiencas.

Šianakt netgi spjoviau į savo kulinarinių patiekalų iš zombių gaminimo obsesiją ir įpuoliau į paskutinę serijos iteraciją - Splinter Cell Double Agent. Ten viskas taip gerai - pradedant grafika ir baigiant labai kokybišku stealthu, kad teko paaukoti ir kitą hobį - miegą.

Per tiek laiko jau turiu išsivystęs šio žaidimo geiminimo tradicijas. Pvz stengiuosi pražaisti visą žaidimą neiššovęs nei vienos kulipkos ir nei karto nezasvetilinęs savo fizionomijos. Luckily žaidimas padarytas galvojant apie tokius ticharint mėgstančius pridurkus, kaip aš, todėl prifarširuotas silent kilinimo ir kitokio obezvreživanijaus galimybėm. Double Agent'e yra keletas naujų triukų Sam Fisher arsenale. Smagiausias jų - kai praneri po ledu prie ant ledo stovinčio unsuspecting bičo, prakerti peiliu ledą, pagauni jį už kojos, įtrauki į naujai iškeptą eketę ir po vandeniu tyliai ir smagiai peiliu čirkštelni jam gerklę. Gėris, nekitaip.

Rodyk draugams4 komentarai

 1.   shoot 2007-04-07 18:54:25

  pasakai "Gėris, nekitaip." :)))

  neblogas zaidimas, tik reikia isikirsti i valdyma, ka man pabodo daryti zaidziant ji ant PC. O kaip tau jis ar ispudingesnis nei Metal Gear Solid ?

 2.   qemm 2007-04-07 19:13:07

  pala o MGS serija čia ne PS2 exclusivas?

 3.   eklipas 2007-04-09 14:45:31

  O ar yra skirtumas žaidžiant XBOX'u, niekada nebandziau… dabar pakibau ant "Tom.Clancys.Rainbow.Six.Vegas"…. sunku reakcija nebe ta, senas jau esu :)

  Bet vis tiek esu įsitikinęs, kad žudyti geriau kompe. Po prašaudytos nakties, varai sau į darbą, raudonomis akimis, ir nieko nenori užmušti :)

 4.   Anonymous 2007-10-19 23:49:58

  padekite jei netingit:) kaip pereiti ta vieta su kubu.strigau.zaidziu ps3

Palikti komentarą